مسکنی فوری جهت رفع سردرد سامانه ثبت آنی"

 بنظر میرسد سامانه ثبت آنی دچار وضعیتی مشابه غش گردیده است. راهکارهایی در جهت خروج فوری سامانه از وضعیت جاری پیش روست که گویا حذف موقت کارتابل مکاتبات در راستای کاهش بار شبکه و برون رفت از این وضعیت مورد آزمایش و نتیجه مورد نظر حاصل نشده است. اما شاید تعلیق گواهی امضا که به احتمال زیاد بسیار بیشتر بار روی سامانه تحمیل کرده در همان جهت تشخیصی صحیح مربوط به تعلیق کارتابل مکاتبات این بار افاقه و سریعا اسباب برون رفت از بحران را برای سامانه فراهم آورد.

  بدیهی است نارضایتی بوجود آمده از متعسر شدن گواهی امضا در این برهه  زمانی حتی از تنظیم اسناد نیز شدیدتر است و با التفات به قوانین و ضوابط و نیز امکانات مقتضی در دسترس ( وجود دفاتر گواهی امضا که همچنان نزد دفاتر باقی است)  این اقدام سریع و موقت هم به صلاح مقامات و مدیران بالادستی  تحت فشار افکار عمومی و هم موجبات اعاده ولو اندک رضایت شهروندان ناراضی که بعضا برای انجام یک گواهی امضا لاجرم به چندین بار مراجعه به دفاتر است گردد.

   ?? مع الوصف در هفته جاری یکی از مسئولین دفاتر احدی از وزارت خانه های نزدیک به محل استقرار دفتر تحت تصدی جهت انجام یک گواهی امضا سه بار ناچار به مراجعه تا در مرتبه آخر موفق به انجام گواهی امضا مربوطه شد لهذا آثار و نتایج تحمیلی این وضعیت اعم از فشار و استرس شدید به سردفتر و مجموعه دفتر از یک سو و باقی ماندن خاطره این اختلال در سامانه ثبت کشور در اذهان شهروندان و حتی مقامات  مقرون به صلاح نبوده فلذا دستورات عاجل مقامات خیرخواه سازمان محترم ثبت اسناد و املاک کشور در این باب مورد انتظار است.

علی .د

/ 2 نظر / 51 بازدید
میرزابنویس

سلام، چرا به آقای جمشیدی مسئول انفورماتیک کانون منعکس نمی کنید موضوع مهم فوق را؟! من سردفتر چه کاری از دستم برمیاد که برای من می نویسید؟!